Akademia Kulinarna

Home  >>  newsy  >>  Akademia Kulinarna

Akademia Kulinarna

   newsy   15 grudnia, 2019  No Comments

9 lutego 2017 roku otworzyliśmy Restauracje La Famiglia . Przez te lata  wydarzyło się bardzo dużo dobrych rzeczy. Z całą skromnością mogę przyznać, że stworzyliśmy coś niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju. Piszę stworzyliśmy ponieważ – jak zawsze to podkreślam – restauracja to wielki organizm, na którego pracę składają się umiejętności, czas i poświęcenie wielu ludzi i za to Wam dziękuję.

Ludzie to też goście, którzy tu przychodzili i przychodzą . Z dumą patrzyłem i patrzę  na twarze niegdyś stałych bywalców jak i obecnych  , z olbrzymim przejęciem obserwowałem wzruszenia innych, a największe komplementy dostałem od tych gości, którzy mówili przy stolikach słowami, jakimi sam bym chciał opisać swoje jedzenie. Jednym słowem: rozumieli.

Dziękuję, bo to jest mój  motor napędowy podczas całej trudnej pracy. Dzięki Wam powstała Kolejna La Famiglia w Błażowej w której gościmy wielu gości z takim samym smakiem, wasza stała obecność świadczy o tym że starania nasze zostały docenione

Dziękuję też za wszystkie nagrody i wyróżnienia. Tytuł “Szefa ” zostanie ze mną na długo.

Co dalej?

Kuchnia La Famiglii  pozostaje nadal w rękach  waszego szefa kuchni, który zbuduje tu swoje kolejne  królestwo, w którym nadal się będziemy spotykać.

Jeszcze tego roku chcemy stworzyć studio kulinarne w naszym oddziale, w którym wspólnie od nowego roku 2020 będziemy tworzyć z wieloma kucharzami niesamowite potrawy.

Studio ma być dostępne dla każdego bez względu na umiejętności kulinarne i doświadczenie ludzi, tutaj spotykają się dwa światy „ ten głodny i ten najedzony ”. Powstanie strona i kalendarz warsztatów kulinarnych, dla dorosłych, dla młodzieży i dla tych najmniejszych .

Będzie to miejsce które zawsze chciałem stworzyć , a zawsze brakowało mi czasu. Innych planów na razie nie mam  jak na rok 2019 – więc nie pytajcie co w 2020 r, ale zapewniam że coś nowego będzie J

Każdy kto chce się dołączyć, pomóc przy stworzeniu tego miejsca i zostać jego patronatem  jest mile widziany, każda pomocna ręka będzie sukcesem tworzenia czegoś nowego dla pokoleń, można przeznaczyć dowolny grosz na to miejsce , bo to miejsce nie dla mnie tylko dla Was Wszystkich, ja zadbam o to by nie zabrakło Wam apetytu J

Nr konta na dobrowolną wpłatę  77 1320 1537 2544 2001 3000 0001

Krystian Szymaniewicz

 

Powiązane zdjęcia:

Comments are closed.

Facebook

Loading...