Dietetyk Buona Akademia Italiana

Home  >>  ” Buona Catering Dietetyczny ” 2017  >>  Dietetyk Buona Akademia Italiana

                                                                        


mgr inż. Sylwia Pająk


Nazywam się Sylwia Pająk, jestem Specjalistą ds. Żywienia Człowieka. W celu poszerzenia swojej wiedzy z zakresu żywienia człowieka brałam udział w licznych szkoleniach oraz kursach specjalistycznych dotyczących m.in.: dietetyki sportowej, edukacji w cukrzycy czy psychologii odżywiania . Prowadzę własną poradnię żywieniową Body&Mind Balance.

W mojej praktyce zawodowej na stanowisku dietetyka szczególną uwagę poświęcam promowaniu zdrowego stylu życia, który pomaga w odzyskaniu równowagi psychicznej. Nie jestem zwolenniczką restrykcyjnych diet natomiast uważam że kluczem do sukcesu jest wprowadzenie racjonalnych nawyków żywieniowych oraz aktywność fizyczna .

Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie komponowania indywidualnych oraz grupowych programów żywieniowych, które są dostosowane profesjonalnie do potrzeb klientów.

Współpracując ze mną znajdziesz motywację do wprowadzenia zmian w swoim dotychczasowym trybie życia, zobaczysz jak zmienia się Twoje ciało i umysł, odzyskasz energię, pamiętaj, że możesz liczyć na moje wsparcie, jestem do Twojej dyspozycji. Chcę zaznaczyć, że nasze spotkania nie ograniczają się tylko do wizyt w gabinecie dietetycznym, chętnie wybieram się z moimi pacjentami na wspólny trening do fitness klubu, na spacer czy zakupy, na których pokazuję Ci, które produkty należy wyeliminować a jakie warto wybierać, a gdy zażyczysz sobie by ktoś gotował dla Ciebie to oczywiście współpracujemy z najlepszymi firmami gastronomicznymi i jedną z nich jest Właśnie Buona Akademia Italiana z doświadczonym Mistrzem Kuchni Krystianem Szymaniewiczem z którym miałam przyjemność już współpracować, a swoim cateringiem dietetycznym sprawia że Twoje ciało staje się zdrowe i tak lekkie jak nasza dieta, dlatego gorąco polecam.

Jako zwolenniczka naturalnych metod zajmuję się również oczyszczaniem organizmu oraz jego odtruwaniem. Duży nacisk kładę na dopasowanie odpowiedniego programu żywieniowego, który pozwoli cieszyć Ci się zdrowiem i urodą.


 

Powiązane zdjęcia:

Facebook

Loading...