La Famiglia Rzeszów Lubiana Restauracja Przez Rodziny.

Home  >>  newsy  >>  La Famiglia Rzeszów Lubiana Restauracja Przez Rodziny.

La Famiglia Rzeszów Lubiana Restauracja Przez Rodziny.

   newsy   27 września, 2017  No Comments

KAWIARNIA-RESTAURACJA- NAUKA -ZABAWA -SZKOŁA GOTOWANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 

W LA Famiglia dbamy o potrzeby zarówno małych i dużych. Chcemy żebyście się u nas dobrze czuli zarówno podczas weekendowego obiadu z przyjaciółmi, jak i plotek z koleżankami, czy podczas kreatywnej zabawy aktywnego Kucharza ze swoim dzieckiem.
Napijesz się u Nas pysznej kawy, w tle usłyszysz muzykę i naładujesz się pozytywną energią na cały dzień.
La Famiglia zapewnia szereg dogodności dla dzieci i rodziców: krzesełka do jedzenia, specjalna toaleta dla dzieci, przewijak.
Podoba nam się idea slow foodu i zdrowego odżywiania w praktyce, dlatego Familijna karta dań jest krótka i często się zmienia, a dania przygotowywane są z sezonowych produktów.
Codziennie zapraszamy na rodzinne obiady. Wszędzie „przemycamy” zdrową żywność. Poznacie nowe smaki, będziecie mieli czas na rodzinne rozmowy, spotkania z przyjaciółmi, a maluchy pobawią się w Strefie Zabawy, lub w sali multimedialnej obejrzą swoich ulubionych bohaterów.
Zapraszamy na pyszne domowe zupy, zdrowe obiady, świeże sałatki. Gotujemy wyłącznie z naturalnych składników, kupując produkty od lokalnych dostawców. Ma być po prostu smacznie!
Wymyślamy potrawy, które zaspokajają zarówno najbardziej wymagających klientów jak i wybredne podniebienie małych niejadków. Dla maluchów specjalnie menu przygotowane w oparciu o sprawdzone dania: literkowa pomidorowa, delikatny rosół z makaronem, nuggetsy z kurczaka, pulpeciki, naleśniki z serkiem, i wiele innych…
Na terenie La Famiglia zapewniamy bezpłatny dostęp do Internetu (Wi-Fi).

NAUKA – AKADEMIA MŁODEGO KUCHARZA
La Famiglia prowadzi warsztaty przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 lat aż do dobranej grupy wiekowej a prowadzimy je w dwóch klimatyzowanych salach: Sali Niebieskiej i Sali Czerwonej.
Każdego dnia w La Famigli Państwa pociechy mogą uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych w specjalnych przeznaczonych do zajęć salach. Na dzieci czekają Warsztaty Kulinarne , nauka Języka Włoskiego i Angielskiego za Darmo!!! Wszystkie Familijne PRZEDSZKOLAKI zapraszamy na zajęcia, które będą doskonałym przygotowaniem do pierwszego ważnego etapu w ich życiu: pójścia do przedszkola. Pracujemy z trenerami z przygotowaniem pedagogicznym, którzy specjalizują się w pracy z dziećmi i robią to z pasją.

W czasie kiedy milusińscy będą odkrywać kolejne zagadki otaczającego świata, będziecie Państwo mogli zrelaksować się w strefie coffe i w przytulnej atmosferze napić się kawy, przegryźć coś słodkiego, przejrzeć bieżącą prasę i posłuchać dobrej muzyki z TV lub delektować się daniami z Karty Menu 

ZABAWA
Dzieci zapraszamy na drewniany plac zabaw ze zjeżdżalnią, sklepikiem, teatrzykiem oraz do naszych sal warsztatowych. To miejsca, w których każde dziecko znajdzie coś dla siebie: ulubioną zabawkę i nowego kolegę, a ciekawie zorganizowana przestrzeń zachęca do nieskrępowanych zabaw ruchowych oraz kreatywnego działania. Jest tutaj miejsce na lubiane szaleństwa: zabawy na zjeżdżalni, wyścigi samochodzików na torze, można również ugotować obiad w domku dzieci jak i prawdziwej w Sali Warsztatowej 

Masz drobne sprawy do załatwienia na mieście, wizytę u lekarza, duże zakupy do zrobienia? La Famiglia proponuje Wam idealne rozwiązanie! W cenie 15zł za godz. Profesjonalną opiekę!!! Zapraszamy do Nas, gdzie będzie czekała na Was wykwalifikowany pedagog, która zapewni Waszemu dziecku bezpieczną i ciekawą zabawę w dowolnym wymiarze godzinowym. Zapraszamy wszystkie dzieciaki od 3 roku życia!!!
Dzieci nauczą się przygotowywać nie tylko pyszne, ale też zdrowe przekąski, świetnie nadające się na drugie śniadanie do szkoły. Między innymi zobaczą, jak zrobić wyjątkowe muffinki czekoladowe, różyczki z jabłek i wiele innych.. 
Podczas gotowania nie zabraknie miłej atmosfery, zagadek i ciekawostek kulinarnych, smakowania nowych składników i próbowania oryginalnych przypraw. A po zajęciach każde z dzieci będzie mogło spałaszować samodzielnie przygotowane smakołyki. Otrzymają też przepisy z recepturą ciasteczek, aby dzieci mogły w domu powtórzyć swoje pyszne dzieło.
Na praktyczne zajęcia gotowania mogą się zapisywać dzieci w różnym wieku, dołączając do swojej grupy wiekowej. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, popołudniami. Nauka praktycznego gotowania ułatwia dzieciom nabycie cennych umiejętności kulinarnych przydatnych przez całe życie.
Program zajęć dostosowany jest o poszczególnych grup wiekowych:
Program dla przedszkolaków
W grupie Mały Kucharz (5-6 lat) przedszkolaki chętnie uczą się rozpoznawać rozmaite smaki, próbują przypraw, poznają zapachy i rozwiązują zagadki kulinarne. Praktyczne zajęcia, podczas których dzieci przyrządzają określone danie, są także doskonałą okazją do liczenia i odmierzania składników, nazywania kolorów i kształtów czy pierwszych samodzielnych prób przygotowywania całych posiłków od początku do końca. Na koniec zajęć wszystkie dzieci zasiadają wspólnie do stołu, aby zjeść przygotowaną przez siebie potrawę.
Program dla dzieci szkolnych
Podczas praktycznych zajęć w grupie Młody Kucharz (7-10 lat) oraz Młody Szef Kuchni (11-15 lat) adepci sztuki kulinarnej uczą się przygotowywać zróżnicowane dania włącznie z pierwszymi próbami obróbki mięsa czy ryb. Eksperymentują i próbują tworzyć własne kompozycje smakowe, posługując się różnymi kuchennymi akcesoriami, a także wykorzystując techniki sprawnego, ale bezpiecznego siekania, krojenia i wiele innych umiejętności ułatwiających kucharzom pracę. Uczą się też samodzielnie interpretować przepisy z książek kucharskich, jak również poznają zasady łączenia składników i przypraw.
Do wybranej grupy można dołączyć na cykliczne zajęcia bądź jednorazowe, pod warunkiem wolnych miejsc

Więcej o nas na

www.wloskaakademiasmaku.pl

oraz na Kanale YouTube  

Organizacja urodzin dla dzieci oraz imprez okolicznościowych: chrzty, komunie.

Powiązane zdjęcia:

Comments are closed.

Facebook

Loading...