Mega news – kolejne warsztaty !

Home  >>  newsy  >>  Mega news – kolejne warsztaty !

Mega news – kolejne warsztaty !

   newsy   5 maja, 2016  No Comments

Buona Akademia Italiana to pierwsza tego typu: łącząca targi, pokazy filmowe i kulinarne, warsztaty, degustacje i wycieczki, inicjatywa w Rzeszowie.


Wychodzimy z założenia, że jedzenie to przyjemność, ale i część naszej kultury. Chcemy zbudować życzliwą i radosną atmosferę, sprzyjającą powstawaniu nowych projektów, łączeniu idei i ludzi wokół stołu. Buona Akademia Italiana jest miejscem, w którym pokazujemy jak wielu ludzi pasjonuje się gotowaniem, ile smaków kłębi się nie tylko w restauracjach czy barach, ale w każdej najmniejszej kuchni.


Naszym celem jest cykliczne prezentowanie najciekawszych inicjatyw kulinarnych, w tym nowych restauracji i barów, sklepów, producentów, winiarzy, importerów win. Chcemy integrować środowisko, tak, aby rzeszowska gastronomia tworzyła społeczność, a konkurencja znaczyła tylko jedno: dobre jedzenie.


A Już 27 Maja Zapraszamy jednodniowe spotkanie Umiem robić pizzę! Warsztaty kulinarne dla dzieci. Pod okiem profesjonalnego szefa kuchni, najmłodsi dowiedzą się, z czego składa się ciasto na pizzę i jak się ją wypieka na prawdziwym włoskim kamieniu. Każde dziecko skomponuje swój własny smak, a gotową pizzą poczęstuje rówieśników i rodzinę. Warsztaty odbędą się w w Buona Akademia Italiana w Rzeszowie, przy ul. Popiełuszki 26 C, 18 maja. Warsztaty odbędą się w godzinach popołudniowych od 16:30 „do tak zwanego pełnego brzuszka” .


Minimalna ilość uczestników 10 osobowa grupa odważnych odkrywców smaków.

Zapraszamy Serdecznie zapisy na : buona.akademiaitaliana@onet.pl lub 731246148

Powiązane zdjęcia:

Comments are closed.

Facebook

Loading...