Zawody w Jedzeniu i Piciu na Czas – Nowe Rekordy!

Home  >>  newsy  >>  Zawody w Jedzeniu i Piciu na Czas – Nowe Rekordy!

Zawody w Jedzeniu i Piciu na Czas – Nowe Rekordy!

   newsy   11 sierpnia, 2017  No Comments

Ludzie od wieków kochają dwie rzeczy – jedzenie i rywalizację. Nic, więc dziwnego, że starają się łączyć te dwa elementy, organizując kolejne zawody w ilości zjadanych potraw.

Chyba najwięcej imprez tego typu odbywa się w Stanach Zjednoczonych oraz Japonii, ale oczywiście to nie jedyne państwo, które może poszczycić się organizacją zawodów. Zawody w jedzeniu charakteryzują się prostą zasadą: wygrywa ten, kto zje najwięcej w przeciągu wyznaczonego czasu. Organizatorzy najczęściej dają zawodnikom 15, 10 lub 5 minut. Zawody te są bardzo popularne na całym świecie, a księga Guinnessa notuje wciąż nowe rekordy. Jak przystało na poważny sport, zawody w jedzeniu doczekały się Międzynarodowej Federacji Współzawodnictwa w Jedzeniu (IFOCE) i zawitały do La Famiglia Ristorante e Pizzeria Rzeszów gdzie 2 Września 2017 o godz.16:00 odbędą się zawody w Jedzeniu Hamburgerów i piciu piwa na czas.
A już dziś zapraszamy pierwszych zawodników do naszej zabawy i rezerwacji miejsc. Zawody odbywać się będą cyklicznie i urozmaicone będą potrawy aż ktoś wykaże się lepszym od drugiego i będzie pobijał rekordy. Uczestnicy konkursu nie ponoszą żadnych opłat.
Rezerwacja miejsc na 2 Września pod .731 246 148 Zapraszamy La Famiglia Przeżyj z Nami Przygodę Kulinarną ! i zapisz sie w ksiegach Guinnessa!!!!!

Powiązane zdjęcia:

Comments are closed.

Facebook

Loading...